Krets 9: Västerbotten & Norrbotten

bild_saknas

Ordförande

Patrick Nystedt
Skellefteå kommun

Tel. 0910-73 50 00
patrick.nystedt@skelleftea.se

 

Styrelse

bild_saknas

Lena Lövgren
Region Norrbotten

Tel. 072-546 45 69
lena.lovgren@norrbotten.se

bild_saknas

Roger Frisendahl 
Lycksele kommun

Tel. 0724-504 373

roger.frisendahl@lycksele.se 

bild_saknas

Jenny Sundqvist
Redovisningsekonom
Bodens kommun

Tel. 0921-62149
Jenny.Sundqvist@boden.se

bild_saknas

Sofie Cajander Sehlstedt
Luleå Kommun

Tel. 0920-453159
sofie.cajander.sehlstedt@lulea.se

  

bild_saknas

 Åsa Öberg
Piteå kommun

Tel. 070-6236002
asa.oberg@pitea.se

Valberedning

bild_saknas

Lena Sallkvist
Luleå kommun

lena.sallkvist@lulea.se

bild_saknas

Samuel Lundkvist
Skellefteå kommun

samuel.lundkvist@skelleftea.se

Partners

© 2020 Kommunalekonomernas förening. All rights reserved.
Hemsidan är skapad av AlizonWeb AB.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram