Krets 9: Västerbotten & Norrbotten

bild_saknas

Ordförande

Carina Jenslid
Region Norrbotten

Tel. 0920-28 41 83
carina.jenslid@norrbotten.se

Styrelse

bild_saknas

Lena Lövgren
Region Norrbotten

Tel. 072-546 45 69
lena.lovgren@norrbotten.se

bild_saknas

Roger Frisendahl 
Lycksele kommun

Tel. 0724-504 373

roger.frisendahl@lycksele.se 

bild_saknas

Jenny Sundqvist
Redovisningsekonom
Bodens kommun

Tel. 0921-62149
Jenny.Sundqvist@boden.se

bild_saknas

Eric Lundström

Lycksele kommun

Tel. 0950-166 25
eric.lundstrom@lycksele.se

bild_saknas

Jeanette Larsson
Kalix kommun

Tel. 0923-650 15
jeanette.larsson@kalix.se

Valberedning

bild_saknas

Lena Sallkvist
Luleå kommun

lena.sallkvist@lulea.se

bild_saknas

Samuel Lundkvist
Skellefteå kommun

samuel.lundkvist@skelleftea.se

Partners

© 2020 Kommunalekonomernas förening. All rights reserved.
Hemsidan är skapad av AlizonWeb AB.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram